wcag
Aa high contrast

DRUKARNIA

język

Historia

Drukarnia „A-Z Color” rozpoczęła swoją działalność w Ostrołęce w 1992 roku w lokalu o powierzchni 20 m2. Przez ponad 20 lat swego istnienia stopniowo zmieniała się z niewielkiego zakładu produkującego głównie proste, jednokolorowe etykiety w nowoczesną drukarnię fleksograficzną, doskonale wyposażoną i stale rozszerzającą swoją ofertę.

Okres szybkiego rozwoju naszej drukarni rozpoczął się pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Zakupiony wówczas park maszynowy najwyższej światowej klasy sprawił, że przekształciła się ona w przedsiębiorstwo o zróżnicowanym profilu produkcji. Kolejne lata dynamicznego rozwoju doprowadziły do wybudowania w 2006 r. w Antoniach koło Ostrołęki nowoczesnego zakładu produkcyjnego o powierzchni ok. 3 850 m2 i dalszej rozbudowy parku maszynowego.

Drukarnia „A-Z Color” zapewnia wszystkim swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne – od projektu, aż po dostawę gotowych etykiet. W trosce o jak najlepsze spełnienie wszelkich oczekiwań Zleceniodawców drukarnia pracuje opierając swoją produkcję na zintegrowanym systemie zarządzania, co pozwala jej na pełną kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych.

W drukarni utworzono Dział Obsługi Klienta. Zatrudnieni w nim pracownicy służą radą i fachową pomocą na wszystkich etapach przygotowania produkcji. Profesjonalnie opracowują każde zlecenie oraz nadzorują jakość i terminowość realizacji zleceń, tak aby każdy Klient był w pełni zadowolony ze współpracy z nami.

 

Nasi dostawcy

  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 7.jpg
  • 09.jpg
  • 08.jpg

A-Z COLOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
 

Tel.     +48 (29) 764-95-50

+48 (29) 764-95-51

 

E-mail:  azcolor@azcolor.com.pl

SPRAWDŹ GDZIE WYSYŁAMY PRODUKTY:

Kliknij na mapę