DRUKARNIA

język

>

Wydarzenia

>

EyeC Proofiler - sprzęt rodem z sagi o agencie 007

EyeC Proofiler - sprzęt rodem z sagi o agencie 007

W „Spectrze” Franz Oberhauser, filmowy twórca sytemu wszechobecnej i permanentnej inwigilacji , mówi do Jamesa Bonda: "Nie potrafisz zobaczyć tego, co masz przed oczami".

W branży opakowaniowej te słowa nabierają mocy i nie tracą na aktualności. Bardzo często, patrząc na wydruk oko ludzkie nie potrafi dostrzec błędu, który może być bardzo kosztowny i brzemienny w skutkach. Doskonale o tym wiemy i dlatego w naszej formie pojawił się tajemniczy i skuteczny system kontroli wizyjnej EyeC Proofiler.

„Zainstalowany system służy do weryfikacji wydruków maszynowych względem ostatecznego pliku zaakceptowanego przez Klienta. Proces akceptacji został skrócony w niektórych przypadkach nawet kilkakrotnie. Kontrola wzrokowa etykiet opisowych na produkty farmaceutyczne, odżywki czy artykuły spożywcze – i to często w kilku wersjach językowych – dotychczas trwała nawet kilkanaście minut. W tej chwili – niezależnie od tego, ile znajduje się elementów do weryfikacji – zwolnienie do druku trwa kilka minut.” – słowa Technologa mówią same za siebie. To sprzęt, którego Drukarnia po prostu potrzebowała.

Aby zapobiegać chaosowi, działać zgodnie z przepisami i utrzymać pozytywny wizerunek swojej firmy, należy zadbać o to, aby opakowania były drukowane poprawnie, nie zawierały błędów graficznych i tekstowych i były zgodne z zaakceptowanym wzorcem. Systemy inspekcji wizyjnej skutecznie i szybko pomagają wykryć różnice pomiędzy projektem przesłanym przez klienta do drukarni a projektem wysłanym do akceptacji klienta, chroniąc w ten sposób obie strony.

Nasi dostawcy

  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 7.jpg
  • 09.jpg
  • 08.jpg

A-Z COLOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
 

Tel.     +48 (29) 764-95-50

+48 (29) 764-95-51

 

E-mail:  azcolor@azcolor.com.pl

SPRAWDŹ GDZIE WYSYŁAMY PRODUKTY:

Kliknij na mapę