wcag
Aa high contrast

DRUKARNIA

język
unia europejska

Systemy wizyjne - wyższy stopień bezpieczeństwa

więcej

NOWOŚĆ – FOTOSTABILIZACJA ETYKIET

więcej

Zobacz nasze certyfikaty

więcej

Nasze produkty

A-Z Color - Producent etykiet peel off

Nowoczesna drukarnia fleksograficzna A-Z Color – zapraszamy

Drukarnia A-Z Color to szczególne miejsce, pełne ludzi od wielu lat zawodowo zajmujących się m.in. drukiem laminatów oraz rozmaitych etykiet. Połączenie ich umiejętności, zaangażowania i możliwości, jakie daje nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, pozwoliło na stworzenie drukarni fleksograficznej o niezwykłych możliwościach. Jako producent etykiet możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wydruków. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Drukarnia etykiet z bogatą historią

Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas udało nam się zmienić niewielki zakład poligraficzny w nowoczesną drukarnię fleksograficzną. Zakupione w końcówce lat dziewięćdziesiątych maszyny pozwoliły na zróżnicowanie oferty, co zaowocowało szybkim rozwojem i w konsekwencji doprowadziło do budowy zakładu produkcyjnego o powierzchni niemal czterech tysięcy metrów kwadratowych – dzięki temu możemy obecnie działać jako producent etykiet peel off, którego wyroby spełniają najwyższe standardy wykonania. Dziś, śmiało możemy nazwać się liderem w branży druku etykiet foliowych

Sprawdź ofertę naszej drukarni fleksograficznej

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na kompleksową opiekę, zarówno na etapie tworzenia projektu, jak i podczas organizacji transportu gotowych wyrobów. Proponujemy m.in. druk etykiet na butelki, napoje, samoprzylepnych, termokurczliwych, jak też etykiet typu otwórz-zamknij. Produkujemy również laminaty przeznaczone do kontaktu z żywnością, owijki OPP oraz folie barierowe. Więcej informacji na temat dostępnych produktów znajdziesz tutaj.

Drukarnia fleksograficzna z certyfikatami – postaw na najwyższą jakość

Chcąc zagwarantować Kontrahentom najwyższą jakość świadczonych usług, wdrożyliśmy w naszej firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Bezpieczeństwa Żywności BRC P&PM, Certyfikat DPG - Deutsche Pfandsystem GmbH oraz Certyfikat łańcucha pochodzenia produktu drzewnego - FSC®. 

Uruchomiliśmy również Dział Obsługi Klienta, który służy radą podczas realizacji zlecenia. Jeśli szukasz sprawdzonej drukarni fleksograficznejskontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Nasi dostawcy

  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 7.jpg
  • 09.jpg
  • 08.jpg

A-Z COLOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
 

Tel.     +48 (29) 764-95-50

+48 (29) 764-95-51

 

E-mail:  azcolor@azcolor.com.pl

SPRAWDŹ GDZIE WYSYŁAMY PRODUKTY:

Kliknij na mapę